Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Babí léto v pohybu

Fresh senior již po páté zve všechny seniory na Babí léto v pohybu. Bohatý a pestrý program, který vznikl i díky finanční podpoře MČ Prahy 6, je určen všem, kteří s vyšším věkem nerezignovali na přirozený pohyb a zajímají je užitečné informace týkající se zdraví a správného životního stylu.


náhled souboru

Zájemce z řad seniorů čeká tradiční Gymnastika zraku, pomocí které lze zlepšit nejen ostření očí, ale dokonce i celkové vidění. Není to jediný smysl, kterému se v programu věnuje pozornost, dalším je sluch. Přednáška Dar sluchu otevře, pro mnohé tabuizované, téma sluchadel a implantátů. Ukáže, že moderní doba nabízí jednoduché, a hlavně nenápadné řešení pro všechny, kteří se potýkají se ztrátou sluchu.

Módní přehlídka Fresh fashion, kterou opět připravila Elen Zajíčková ve spolupráci s webovým portálem i60.cz, představí originálním pojetím současné módní trendy pro starší a pokročilé. Chybět nebudou ani tipy, kde se dají předváděné modely koupit.

Středeční dopoledne bude patřit odborníkům z Ústřední vojenské nemocnice, kteří rádi poradí s řešením mnohých zdravotních komplikací a upozorní na důležitost prevence, kterou by nikdo neměl podceňovat.

Velký zájem je každoročně také o pohybové aktivity. Kromě tak potřebného Cvičení pro zdravá záda, jsme připravili také vycházku s průvodkyní malebnou krajinou přes Kozí hřbety, kolem Únětického potoka s cílem u Únětického pivovaru.

Věříme, že zájem o program Babího léta v pohybu ani v tomto roce nepoleví. Aby byla akce dostupná pro každého, bude opět vstupné pro seniory zdarma.

Tento projekt je v letošním roce zařazen do oficiálního programu Měsíce zdravé šestky, kterou chce vyhlašovatel, Městská část Praha 6, oslavit a podpořit zdravý životní styl na Praze 6. Koná se ve Ville Pellé a v Písecké bráně.

KDY: od 23.09.2019 do 27.09.2019

KDE: Villa Pellé, Pelléova 10, Praha 6

KDO: Porte z.s.

WEB: http://www.freshsenior.cz

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 36000,-Kč


SOUBORY KE STAŽENÍ
náhled souboru
ikonka typu souboru image/png program

[ PNG • 256kB • 559×794 (8bits) ]


SOUVISEJÍCÍ AKCE


--- konec tisknuté stránky ladronkafest.cz/akce/babi-leto-v-pohybu-2019-09-23 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz