Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
náhled souboru

Hrajte stolní tenis na Šestce

Nabídku venkovního sportování na Šestce rozšířilo pět pingpongových stolů, které Praha 6 nechala nainstalovat k hřištím a outdoorovým sportovištím na různých místech – na Babě, v Dejvicích, na Petřinách, na Červeném vrchu a v Bubenči.

06.08.2020
náhled souboru

Vyvěšením romské vlajky si 2. srpna Praha 6 připomene Den romského holocaustu

Městská část se připojuje k uctění památky obětí romského holocaustu vyvěšením romské vlajky na budově úřadu Prahy 6.

31.07.2020
.
náhled souboru

Kůrovec Na Ořechovce a ošetření stromů na Vítězném náměstí

Z důvodu napadení kůrovcem bude v ulici Na Ořechovce pokáceno 31 smrků a douglasek. Náhradní výsadba složená z jiných druhů proběhne během tohoto podzimu.

22.07.2020
náhled souboru

PETYNKA MÁ NOVÝ BAZÉN

Pražany oblíbené koupaliště Petynka se dnes po rozsáhlé rekonstrukci opět otevřelo. „Venkovní 50 metrů dlouhý plavecký bazén byl osazen moderní nerezovou vanou, na návštěvníky čekají také zrekonstruované šatny, sprchy i další zázemí areálu,“ vzkazuje pražské veřejnosti místostarosta Prahy 6 pro sport a volný čas Jan Lacina /STAN/.

17.07.2020

DOPORUČUJEME

náhled souboru
Sleva na nájemném bude poskytnuta nájemcům nebytových prostor sloužících k podnikání, jejichž podnikatelská činnost provozovaná v provozovně, která je nájemci pronajímána MČ Praha 6, byla znemožněna nebo podstatně ztížena v důsledku mimořádných opatření při epidemii. ...
náhled souboru
Zajímá vás veřejný prostor? Pomozte nám najít nejlepší možnou tvář našich náměstí, ulic a parků. Stojíme o vaše podněty, názory i nápady. ...
náhled souboru
Celkový rozvoj naší městské části přehledně na jednom místě. Zde najdete vše o strategických stavbách na šestce, záměrech městské části i velkých developerských staveb. ...KALENDÁŘ AKCÍ


PRÁVĚ PROBÍHÁ
OSTATNÍ AKCE
AKCE PRAHY 612
srp
12
srp
Komentovaná procházka s průvodkyní Hedvikou Čenkovou nás zavede do Sedlce. Sraz na zastávce busu 107, zastávka Kamýcká. Vstup zdarma.
15
srp
15
srp
Turnaj v discgolfu, který je zaměřen zejména na začátečníky a hráče, kteří ještě žádný turnaj neodehráli. Startovné zdarma + discgolfový disk zdarma!
15
srp
15
srp
Zveme vás na dernisáž, která proběhne v Galerii Entrance v sobotu 15. 8. 2020 od 15:00. Součástí bude workshop upcyclingu.  
15
srp
15
srp
Nový unikátní styl Pop Pixel v Galerii Skleňák, 15.–24. 8. 2020.Pixel symbolizuje Informační společnost. S ním se lze potkat v každém domě (TV, počítač), a skoro v každé ruce (telefon nebo chytré hodinky). Teď technologie šly tak daleko, že už pixel nevidíme, je příliš malý. To chci ukázat v olejomalbě. Jak z dálky, celostní obrázek promění na plastickou texturu, tvořenou pixely. Jeden předmět vnímaný jinak z různé vzdálenosti. Práce s Pixelem v 3D přináší víc možnosti pro tvorbu. Tím každý obraz navíc vizuálně mění v závislosti od směru pohledu a směru osvětlení. Výstava představí olejomalby různých rozměrů ve stejném stylu.
17
srp
17
srp
Ve dnech 17.–21. srpna se na tenisových kurtech v areálu TJ Sokol Liboc uskuteční akce Tenisové léto – hledáme nové talenty.
05
zář
05
zář
Pražská organizace vozíčkářů vás srdečně zve na 38. ročník sportovního setkání (nejen) vozíčkářů.


© 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky ladronkafest.cz/?detail=evidence_osobnich_udaju ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz