Taneční studio Emotion

@

O NÁS

PŘES 20 LET PROBOUZÍME V DĚTECH I DOSPĚLÝCH LÁSKU K TANCI

Od roku 1994 učíme děti i dospělé, jak proměnit obyčejný pohyb v něco krásného a nevšedního. Za tu dobu prošlo našimi tanečními sály téměř 4000 studentů ve věku od 4 do 20 let a každý rok se jejich řady rozšiřují. Vychovali jsme mladé tanečníky, kteří se díky talentu, vlastní píli i vedení profesionálních učitelů tance stali studenty tanečních konzervatoří či uměleckých vysokých škol a následně profesionálními tanečníky. Další si zvolili jiná povolání a pracují třeba jako špičkoví lékaři. Láska k tanci jim ale zůstává.

Účastníme se prestižních tanečních soutěží, kde pravidelně získáváme nejvyšší ocenění. Dvakrát ročně pořádáme autorská představení na prknech nejznámějších pražských divadel a část z jejich výtěžku přenecháváme na charitativní účely. Naše radost z pohybu totiž může pomáhat i jiným.

V našem repertoáru najdete vše od základní taneční průpravy, díky které se děti už v útlém věku naučí vnímat a dokonale ovládat svoje tělo, přes taneční techniky jako jsou contemporary, jazz dance, klasický a moderní tanec, až po řadu externích předmětů jako jsou třeba akrobacie, lidový tanec či hip hop.

Více informací na https://www.studioemotion.cz