Musartedo – DJská škola

@

Škola Musartedo sídlí v Praze a naučí žáky vše, co potřebují vědět o DJingu nebo o hudební produkci.

Přihlásit se k nim lze již od 12 let a vybrat si z bohaté nabídky kurzů pro teenagery nebo pro dospělé. Všichni se učí na nejmodernějším zařízení pro DJs od společností Pioneer, Native-Instruments, Numark, Ableton a dalších. Každý student má svoji pracovní stanici – to znamená počítač Apple iMac, kontroler Pioneer, Maschine, Komplete Kontrol a Ableton nebo Logic. K dispozici studentům je i nahrávací studio.

 

Program na LadronkaFestu 2016:

11.00 – 13.00 Vystoupení žáků školy a konzultace se zájemci o DJing. Každý si může na vlastní kůži zkusit, jaké to je být skutečným DJ.

13.00 – 16.00 DJ Workshop – DJ Ondřej “Blofeld” Posolda a DJ LU2 předvedou a vysvětlí nejrůznější techniky DJingu. Od prvních kroků v beat matchingu až po scratching na gramofonech a fingerdrumming na Maschine.

16.00 – 17.00 Slosování – 2 výherci si odnesou zajímavé DJské ceny!

Návštěvníci stanu Musartedo mohou vyhrát jednodenní kurz DJingu ve škole. Tento jedinečný kurz je seznámí se základními technikami DJingu, naučí ovládat setup Pioneer NXS 900, komponovat DJ set a poskytne mnoho dalších užitečných informací, který potřebuje každý začínající DJ.

Po slosování bude čas vyhrazen pro dotazy navštěvníků a pro možnost vyzkoušet si DJing na setupu Pioneer.

Instruktoři

DJ Blofeld

Patří k výrazným tvářím mezi českými DJs a pro jeho živá vystoupení je příznačná bohatost žánrového spektra. Drum and Bass, House, Juke, Trap, Twerk – to vše lze slyšet během jeho setů v předních českých klubech jako jsou Roxy, Cross, Storm, Akropolis a v dalších. V poslední době se věnuje nejen samotnému hraní, ale i lektorské činnosti, do které přenáší své více jak desetileté zkušenosti z české klubové scény. Vypracoval jedinečný koncept výuky, díky které studenti lehce chápou problematiku DJ hraní a rychle spějí k profesionalizaci své hudební kariéry.

DJ LU2

Zkušený DJ a instruktor školy Musartedo. V jeho stylu lze nalézt kombinaci kreativního mixování s přesným technickým scratchingem a finger drummingem. Po celé Evropě pořádá samostatná vystoupení nebo hraje s předními DJ domácí a světové scény. Pravidelně pořádá semináře s názvem „Scratch Session“ společně s Mike One, Trouble Team a dalšími.

Soutěž Zahraj svůj set pro Dance Radio CZ

Dva nejlepší studenti teenagerských kurzů školy Musartedo vyhrají možnost zahrát svůj mix set živě na Dance Radiu. Soutěž probíhá ve spolupráci s Dance Radiem a pomůže tak začínajícím DJům při startu jejich profesionální kariéry.

 

Více info