LADRONKAFEST / SOUTĚŽ

Největší festival volného času ve střední Evropě

Soutěž

Hlasování pro soutěžní kapely je již uzavřeno. Finalisty jsou skupiny Beat Sisters, Michalovy děti a 9 kg přibrala. Gratulujeme!

Přijďte je podpořit na jejich koncert 9.9. na Ladronkafest, jen vy totiž rozhodnete, kdo se stane vítězem! 

Soutěž studentských kapel – PŘIHLAŠOVÁNÍ JE UZAVŘENO

Máte studentskou kapelu a chcete si zahrát na největším volnočasovém festivalu ve střední Evropě? Ladronkafest i letos umožní třem studentským kapelám zahrát si 9. září 2017 na hlavním pódiu. Kapela s největším aplausem si navíc natočí zdarma CD v profesionálním studiu. Přihlásit se do soutěže můžeš zasláním zprávy na náš facebook profil!

Do programu Ladronkafestu pravidelně patří také soutěž mladých studentských kapel. Přihlásit se do ní může jakákoliv začínající kapela, která je alespoň částečně složena ze studentů středních či vysokých škol.

Soutěž je dvoukolová. Ze všech přihlášených kapel vybere veřejnost hlasováním na webu www.ladronkafest.cz tři nejúspěšnější uskupení. Ty si zahrají přímo na festivalu 9. září v parku Ladronka na centrálním pódiu. O absolutním vítězi pak rozhodnou návštěvníci akce přímo na místě svými hlasivkami. Rozhodovat totiž bude přístroji měřená hlasitost aplausu, kterou muzikanti svým vystoupením vyvolají.

Vítězná kapela získává voucher k nahrání demo CD v profesionálně vybaveném studiu. Kapely se mohou pořadatelům hlásit až do 30. srpna, nicméně ty, které se přihlásí dříve, výrazně zvyšují své šance získat v internetovém hlasování dostatek hlasů k postupu na festivalové pódium.

Kapely budou hned po přihlášení prezentovány nejen na webu, ale také na všech sociálních sítích Ladronkafestu. Účast v soutěži jim tam skýtá také příležitost představit se širšímu spektru posluchačů.

PŘEDSTAVENÍ ÚČASTNÍKŮ  SOUTĚŽE STUDENTSKÝCH KAPEL LADRONKAFEST 2017:

9 KG PŘIBRALA – více info ZDE

AMAZING WHORES – více info ZDE

BEAT SISTERS – více info ZDE

BREAK FALLS – více info ZDE

KELÍMKY – více info ZDE

KISSTHECARPET – více info ZDE

LAS CHUBAS – více info ZDE

MICHALOVY DĚTI – více info ZDE

SMASH THE DAY – více info ZDE

STEVE MISIK & CO. – více info ZDE

THE SHOOKIES – více info ZDE

WOTAZNÍK – více info ZDE

WXP – více info ZDE

Hlasování je již uzavřeno.